Yorumlarınız...

Didim kervancı nakliyata teşekür ederim ilk
Istanbul'dan didime taşındığında çok memmun kalmıştım didim içinde de evimi taşıdılar.
Ekip çalışması içinde dikkatli tertipli düzenli birşekilde çalışıyorlar ben çok memunmun kaldım hepsine ayrıyetten çok teşükkür ederim çalışma hayatlarında başarılar dilerim iyi çalışmalar.


Mustafa Aktürk

Mustafa Aktürk

2022-02-08

İnternet ten bulup iletişime geçtik Ankara dan Cemalettin beyi aradığımız için yüzyüze görüşemedik telefon da gerek konuşması üslup u profesyonelliğiyle içimize çok sindi ve sonuç logolu tertemiz kıyafetleriyle temiz koli ve örtüleriyle ekibiyle geldiler 1 saatte bütün evimizi hiç hasar ve kırmadan eksiksiz eşyalarımızı taşıdılar gerçekten çok çok iyi ler herkese tavsiye ediyorum 🙏


Gülay Siber

Gülay Siber

2022-02-01

Merhaba kervancı nakliyat ailesi bunda dört ay önce annem ile babam çanakkale merkezden didim'e taşındı ama babamın aniden rahatsızlanması sonucunda geri çanakkale'ye taşınmak zorunda kaldı ilk taşınma esnasında bizi hiç üzmediler ne istdi isek hepsini yaptılar geri didim'den çanakkale'ye taşınırken yine keza aynı şekilde samimi davranarak bizi hiç üzmediler ne dedi yaptılar kervancı nakliyat ailesine çok teşekkür ederim samimi düzgün ve dürüst çalıştıkları için çok teşekkür bütün kervancı nakliyat ailesine çalışma hayatlarında başarılar dilerim kalitenin tek adresi Kervancı nakliyat.


Alfatek Teknoloji

Alfatek Teknoloji

2022-02-28

 

Kervancı nakliyat cemalettin bey ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz sıfır hata Türkiye’de çok karmaşık olan nakliyat Sektörüne başka bir boyut getirmişler hayatımızda ilk kez hiçbir sorun yaşamadan kaliteli bir şekilde evimizi taşıdık


imza ofis

imza ofis

2022-03-20

Olumlu: Değer, Kalite, Profesyonellik, Yanıt verme

Öncelikle tüm ekibe gerçekten çok teşekkür ederim. Taşınma olayı herkes için korkulu rüyadır, bizim içinde öyleydi ama Cemalettin abi ve ekibi sayesinde çok kolay hatta keyifli bir taşınma gerçekleştirdik. Eşyaları çok güzel korudular kolladilar. Sıfır hata bir taşınma gerçekleştirdiler. Hepsinin eline sağlık. %100 öneririm harika bir ekip, güler yüzlü ve iyi niyetli insanlar. Hepsine selam olsun.


Cansın tibet

Cansın tibet

2022-01-04

Olumlu: Değer, Kalite, Profesyonellik

Taşınmamız düşündüğümüzden çok daha kolay oldu. Çok kibarlar çok güler yüzlüler. Hiç bir eşyamız zarar görmedi. Aldıkları para sonuna kadar helal. Çok teşekkür ederiz Cemalettin abi :) Smyrna'dan selaamlar :)


Lufy

Lufy

2022-01-04

Didim Kervancı nakliyata teşekkür ederim İstanbul büyükçekmece'den İzmir ürkmeze birtane buzdolabımız gelecekti biz nasıl göndeririz diye düşünürken bir arkadaşım vasıtasıyla kervancı nakliyat ile tanıştık İstanbul'daki evimizden gelip aldılar güzel bir şekilde sarıp paketleyip İzmir ürkmezdeki evimize söyledikleri saatte teslim ettiler kervancı nakliyata çok teşekkür ediyorum çalışma hayatlarında başarılar dilerim.


Gizem Akın

Gizem Akın

2022-01-02

Aciliyetten tasinmamiz gereken bir zamanda tanistigim bu guzel insanlarin sayesinde evimizi sorunsuz tasidik. Hepsi cok samimi icten ve guzel insanlar basta sefleri..iyi ki varsiniz..cok alakali dusunceli ve islerini guzel yapiyorlar..kesinlikle tavsiye ediyorum.Allah yollarini acik etsin..kesinlikle on numara hepsi..


Gülay Can

Gülay Can

2021-12-10

Tek kelimeyle kusursuz çalışma stilleri, güler yüzlü çalışanlar, didimden izmire eşyalarımı taşıdılar ve hasarsız kiriksiz titizlikle yaptılar işlerini. Cemalettin beye ve profesyonel ekibine teşekkürler. Didimde kalitenin adresi kervancı nakliyat ✅


Sibel Ersoy

Sibel Ersoy

2021-07-13

Kervanci nakliyat ile evimizi taşıdık.ogretmen çift olduğumuz için bu beşinci ev degistirisimizdi.esyalara artık ne olur derken özenle taşımaları, ve önceden taşıma kaynaklı deformeleri tamir etmeleri,gerek güler yüzleri nezaketleriyle çalışmalarına hayran kaldık.simdi bütün memur arkadaşlara ilk onları tavsiye ediyoruz.bizde tavsiye üzerine ulaşmıştık.Cemalettin bey ve ekibi harikasınız👏👏


Zeynep Can

Zeynep Can

2021-08-10